Kontakt oss

Hovedkontor asker
Billingstadsletta 19A
1396 Billingstad
post@soliditet.as(+47) 21 41 54 20

Kontaktskjema

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Ansatte

Alle avdelinger

Are Halhjem

Statsautorisert revisor/ Daglig leder

are@soliditet.no(+47) 91 32 05 85

Torbjørn Sund

Statsautorisert revisor / Daglig leder

torbjorn@soliditet.no(+47) 91 60 47 23

Anita Roseth

Statsautorisert revisor/ Daglig leder

anita@soliditet.no(+47) 99 37 10 64

Finn- Arne Elnes

Regnskapskonsulent

finn-arne@soliditet.no(+47) 91 19 78 77

Lise bang frogner

Regnskapskonsulent

liseb@soliditet.no(+47) 95 02 30 19

Torild Andorsen

Regnskapskonsulent

torild@soliditet.no(+47) 92 22 75 49

Geir lexow

Regnskapskonsulent

geir@soliditet.no

Lise bull Henriksen

Autorisert regnskapsfører

lise@soliditet.no(+47) 92 68 93 20

Amalie Sangar

Autorisert regnskapsfører

amalie@soliditet.no(+47) 90 63 97 29

Line Gade Katrud

Autorisert regnskapsfører

line@soliditet.no(+47) 97 54 29 56

Soliditet

Org.nr.: 967 830 038

Kontakt oss

Billingstadsletta 19A
1396 Billingstad

Soliditet

Org.nr.: 967 830 038

Kontakt oss

Billingstadsletta 19A
1396 Billingstad

Soliditet

Org.nr.: 967 830 038

Kontakt oss

Billingstadsletta 19A
1396 Billingstad